Remove this ad

Lead

Feb 9 09 11:15 AM

Tags : :

Imate li kucnog ljubimca???
Ovdje cemo postavljati slike nasih ljubimaca!!!
Naravno,pozeljan bi bio i komentar ,da malo prodiskutujemo...smile

Quote    Reply   
Remove this ad
Remove this ad

#3 [url]

Feb 11 09 12:51 PM

Naravno da ima mnogo, kako kucnih, tako i ostalih ljubimaca, zivot bez njih nebi bio sadrzajan i posebno lijep, a zato otvorite vise tema , da se pise o kinologiji, golubarstvu, felinologiji, zivinarstvu, ornitologiji, ihtiologiji,...itd, ljudi su jedino kompletni kad imaju , uz egzistenciju, rijesen i ostatak zivota, koji ga svakako upotpunjuje i bez cega uz ljubav porodicu i jos neke stvari nebi bio kompletan i sadrzajan.
Pozdrav i nastavite dalje, naravno sa nama!!!!!!!!!!!!!!!!

Quote    Reply   

#5 [url]

Apr 23 09 1:12 PM

Ovo su Birmingem roleri, stari od mjesec do dva, moj uzgoj, abice ih još, kao i drugih ljubimaca životinja.

Quote    Reply   
Remove this ad

#8 [url]

Apr 29 09 1:20 PM

Masala. Posto trenutno imam onu djukelu kod kuce najbolje ja da ja slikam onog svog ludog Kostresa i one babuskice iz jezerceta.

PS. Ovih dana sam primetio jednu stvar o kojoj nisam razmisljao. Vidim da se moj Kostres baca u jezercetu i sakrijem se i pratim ga kad on skace po 20 cm iz vode i hvata one velike komarce. Znam da je grabezljivica sa sljunkovitih dijelova ali nisam znao da on iskace iz vode za plenom. Pitam se da li bi tako poleto na mamac musice?

Quote    Reply   

je3a

kapetan

#9 [url]

Apr 29 09 1:48 PM

Ha ha pa mora da iskace kad su babuske vece od njega pa ne moze da ih pojede,a glad je vjerovatno natjerala i covjeka da evoluira i prilagodi se.grin

Quote    Reply   
Remove this ad
Add Reply

Quick Reply

bbcode help